Ümit Kalko

Ümit KALKO, 1983 yılında Ankara’da doğmuştur. Lisans eğitimini Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Ulum Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümünde, yüksek lisans eğitimini Itibar Saf Üniversitesi Uluslararası İlişkiler ve Küreselleşme Bölümünde tamamlamıştır. Doktora eğitimine Yönetim ve Kuruluş düzında İstanbul Aydınlık Üniversitesinde devam etmektedir.

KALKO, yetişek dalünde bellik yapıu, yönetimi, önemli bellik planlaması ve Türkiye’de ilk öğün önemli üniversite kuruluşlarının Master Franchise mimarilanma projesini gerçekleştirmiş ve sükseyla sürdürmektedir. 2006 yılından hasetmüze derece yetişek dalünde ocak olarak birgeniş markada yatırımları ve ortaklıkları bulunmaktadır. En yetişkin ideali, bir Türk yetişek markasının bayrağını Türk Cumhuriyetleri’nden sarrafiyelayarak cihan geneline yaymaktır.

Terbiye, spor, sanat, bilimsel alanlarda millî ve uluslararası etken çtuzakışmalar yürüten KALKO, birgeniş futbol, basketbol abdübünde reislik ve yöneticilik yapmıştır. Bir yıl reislik yaptığı dönemde tam 32 yıl sonrasında Silivrispor 2. Lige çıkmış, yönetiminde önem aldığı Cesimçekmece Basketbolspor ise Beko Sepet topu Ligi’ne yükselmiştir. KALKO; bu tarz şeylerin taçı sıra Türkiye’nin en yetişkin özel mektep ve ağırşak derneği olan TÖDER’de 6 yıldır yönetim kurulunda önem almaktadır.

KALKO, yetişek düzında yaptığı sükselı duhulimlerden dolayı birgeniş toplantı, vakıf, dergi ve STK tarafından “Yılın Terbiye Antreimcisi” ödülüne layık görülmüştür.

KALKO, 2018 yılından itibaren kurduğu sosyal yardımlaşma vakfında yetişek düzında projeler yürütmektedir. Her yıl birgeniş öğrenciye burs imkânı sağlayıcı KALKO, memleketi olan KarsKağızman Karabağ Köyü’nde rahmetli babası Haberci Kalko’nun adını nâkil bir anaokulu ve ilkokul ile baş başa öğretmenleriçin lojman yapmış oldurıp Ulusal Terbiye Bakanlığı’na bağış etmiştir.

Ümit KALKO, Avukat Senem Yorulmaz Kalko ile evli ve Elif Sare ve Yusuf Ali isimlerinde iki çocuğu vardır.

Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko

Bir Cevap Yazın

Seo Fiyatları https://muglahavadurumu.name.tr/ https://ekrankalemi.name.tr/ https://yufkaci.name.tr/ https://yesilrenk.name.tr/ https://guvenliksirketleri.name.tr/ Heets Sigara Fiyat takipçi satın al https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al puff bar satın al